HiMirror Slide Bu tablet ayna görevi görüyor, cildinizi analiz edip, cilt bakım ürünlerinizi takip edebilyor ve YouTube'daki makyaj eğitimlerini takip etmeniz için kolay ve etkili bir yol sağlıyor.

HiMirror Slide Bu tablet ayna görevi görüyor ve kadınlara özel ipuçları ile cildinizi analiz edip, cilt bakım ürünlerinizi takip edebiliyor ve YouTube’daki makyaj eğitimlerini takip etmeniz için kolay ve etkili bir yol sağlıyor.

Tabletin ana ekranı tarihi, saati ve hava durumunu gibi önemli ihtiyaçları gösteriyor. Yüzünüzü analiz ederken ipuçları ve size özel linkler oluşturarak cildinizi nasıl daha iyi hale getireceğiniz konusunda size yardımcı oluyor.

Kadınlara Özel İçerikler

HiMirror Slide isterseniz indirdiğiniz bir uygulama koleksiyonuna sahip. Bunlar arasında Facebook, Instagram, Spotify ve Günlük Burç gibi kadınların sıkça kullandığı uygulamalar bulunur. Ayrıca, olası alerjiler için ürünleri analiz eden Flo ve SkinSafe gibi uygulamalar da mevcut.

HiMirror Slide’nin mükemmel bir kamerası var. Tüm kusurlarınızı gözünüzün önüne serecek bir cilt analiz aracı var. Araç, bir fotoğrafınızı çekiyor ve daha sonra kaç tane koyu leke, kırmızı leke, koyu halka, gözenek, kırışıklık ve ince çizgilerin olduğu konusunda size rapor veriyor. Seveceğiniz veya nefret edeceğiniz bir özellik diyebiliriz 🙂 Fakat bakım yaptıktan sonra çekilen fotoğraflar sonrası analizlerde yüzünüzün nereden nereye geldiğini nasıl bir ilerleme sağladığınızı size söylüyor.

İlginizi Çekebilir: En iyi 10 mobil uygulama.

Ürünü Burdan Detaylı İnceleyebilir ve Satın Alabilirsiniz. TIKLAYIN.