Netflix film izlemek için en iyi platformlardan biri. Fakat çok fazla seçeneğin olması, hangi filmi izleyeceğimizi belirleme konusunda kafaları oldukça karıştırabiliyor.

Netflix film izlemek için en iyi platformlardan biri. Fakat çok fazla seçeneğin olması, hangi filmi izleyeceğimizi belirleme konusunda kafaları oldukça karıştırabiliyor. Sizin için Netflix En iyi Filmler 2020 (TOP5) olarak kısa ve öz 5 adet film sıralaması yaptık.

Ruh halinize uyan bir Film bulmak çok zor olabiliyor. Aile bireyleri ya da Özel bir arkadaşınız ile kanepede oturup mükemmel bir film izlemek istiyorsanız Netflix En iyi Filmler 2020 (TOP5) listemize bir göz atın derim. Saatlerce göz atıp kötü filmler ile zamanınızı boşa harcamanıza gerek yok.

Inside Man

Netflix En iyi Filmler 2020 (TOP5)

Spike Lee kariyeri boyunca olağanüstü filmler çekerken, 2006 da suç gerilim filmi ‘‘Inside Man’’ hala Spike Lee’nin en kaliteli filmi olabilir. Hikaye, hem failler hem de dışarıdaki yetkililer açısından bir banka soygununu konu ediniyor, bu konu yeni bir şey olmasa da mükemmel ve sürükleyici bir filme hazır olun. Denzel Washington, kahramanı polis olarak güvenilir bir bireydir, ancak Clive Owen’ın banka soyguncusu ciddi bir entrikaya ile karşı karşıya kalır. Filmin sonun tokat gibi ve şok edici.

Oyuncular: Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster, Christopher Plummer, Willem Dafoe, and Chiwetel Ejiofor

E.T. the Extra-Terrestrial

Netflix En iyi Filmler 2020 (TOP5)

Bu Filmi daha önce izleyenler E.T.’nin ne kadar iyi olduğunu hatırlıyorlardır. Açıkçası Spielberg sadece bir film çekmemiş hikayeye değer katmış ve derinlemesine bakarsak yönetmenin filme kattıkları ve filmin atmosferi filmi mükemmel bir başyapıt yapıyor. Spielberg sadece bir uzaylı hakkında hikaye anlatmıyor. Hayır, bu film derinden duygusal bir kişisel gelişim ve boşanma ile parçalanmış bir ailenin hikayesi. Film Yalnız bir çocuk ve ev sahibi bir uzaylı arasındaki dostluk hikayesini derinlemesine anlatıyor. Mükemmel duygusal, fantastik ve bir klasik izlemek isterseniz bu filmi kaçırmayın.

Oyuncular: Henry Thomas, Dee Wallace, Drew Barrymore, Peter Coyote, C. Thomas Howell, and Robert MacNaughton

İlginizi Çekebilir: 1 Milyon Dolarlık Yüzüklerin Efendisi Oyunu…

Django Unchained

Netflix En iyi Filmler 2020 (TOP5)
Christoph Waltz, left, and Jamie Foxx star in Columbia Pictures’ “Django Unchained.”

Quentin Tarantino’nun bugüne kadarki en kaliteli ve başarılı gişe rekorları kıran Django Unchained 2012 kovboy filmi. Hikayenin ana fikri, karısı Broomhilda’yı (Kerry Washington) tehlikeli bir plantasyon sahibinden (Leonardo DiCaprio) kurtarmak için ekipleri ile ödüllendirdiği bir ödül avcısı (Christoph Waltz) tarafından serbest bırakılan Django (Jamie Foxx) adlı bir köleyi takip ediyor. 165 dakika uzunluğunda bu film gerçek bir efsane, ancak Foxx ve Washington’un etkileyici oyunculukları sayesinde Tarantino’nun en duygusal filmlerinden biri. Waltz, Mükemmel performansı ile Oscar kazandı, ancak DiCaprio, Calvin Candie gibi oyuncular inanılmaz performansları ile göz dolduruyor.

Oyuncular: Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington, Samuel L. Jackson, Walton Goggins, James Remar, and Don Johnson

Clueless

Clueless‘ın hikayesi ve karakterleri 90’lı yılların kültürüne ne kadar ters olsa da komik, çekici ve sağlam oyunculuk performansı ile günümüzde bile çok fazla sevilen ve izlenilen bir klasik. Yönetmen Amy Heckerling’in filmi Jane Austen romanı, ancak modern çekim tekniklerine sahip, Alicia Silverstone yeni oyuncu Tai’ye (Brittany Murphy) bir makyaj yapmaya karar veren Cher adında güzel ve sexy bir kızı oynuyor. Film doğrudan gençler ile neredeyse doğaüstü bir şekilde konuşuyor ve oyuncu kadrosu gençlere hitap ediyor. İnanın bu film çok sexy.

Oyuncular: Alicia Silverstone, Brittany Murphy, Paul Rudd, Donald Faison, Breckin Meyer, Stacey Dash, and Dan Hedaya

District 9

Netflix En iyi Filmler 2020 (TOP5)

Bilim kurgu Filmi Bölge 9 da geçiyor, 2009 yılınca vizyona giren bu film 21. yüzyılın en çarpıcı bilim kurgu filmlerinden biri olmaya devam ediyor. Filmin tarzı, belgesel tarzda başlıyor, karasal mültecilerin yerleşimini değiştirmekle görevlendirilen Wikus (Sharlto Copley) adlı bir Güney Afrikalı bürokratın hikayesini izliyoruz. Hikâye yaklaşık 20 yıl önce bir uzay aracının dünyaya düşmesi ve uzaylıların Bölge 9 adlı bir kampın içinde tutulmasını film ediyor. Ayrıca, görsel efektler muazzam. Orijinal bir Bilim Kurgu Filmi izlemek isterseniz. Bu film tam size göre…

Oyuncular: Sharlto Copley, Jason Cope, David James, and Vanessa Haywood