En iyi ve En kaliteli uygulamaları keşfetmek istiyorsanız yorulmanıza gerek yok. Biz sizin için TOP 10 Sıralaması yaptık.

En iyi ve En kaliteli uygulamaları keşfetmek istiyorsanız yorulmanıza gerek yok. Biz sizin için 2020 En İyi Mobil Uygulamalar TOP10 Sıralaması yaptık.

2020 En İyi Mobil Uygulamalar TOP10

Uygulama geliştiricileri, akıllı telefon ve tablet uygulamalarımızı geliştirip, değiştirmek için yoğun mesai harcıyor. Her gün yüzlerce uygulamanın çıktığı bu teknoloji çağında hepsini takip etmek imkansız.En iyi ve En kaliteli uygulamaları keşfetmek istiyorsanız yorulmanıza gerek yok. Biz sizin için 2020 En İyi Mobil Uygulamalar TOP10 Sıralaması yaptık.

Adobe Photoshop Camera

Adobe Photoshop Kamera, Adobe’nin telefonlar için yaptığı en yeni ve en iyi uygulaması durumunda. 2020 En İyi Mobil Uygulamalar TOP10 sıralamasında ilk sırayı bu uygulamaya yer veriyoruz.Bu günlerde çoğu kamera uygulaması gibi farklı filtrelere sahip. Photoshop Kamera, resmi çekmeden önce gerçek zamanlı efektleri görmenizi sağlıyor ve otomatik ton, portre modu ve daha fazlasını çok kolay bir şekilde hizmetinize sunuyor. Instagram için yapılmış bu uygulamanın bazı filtreleri Adobe’den indirmeniz gerekse bile kullanımı oldukça kolay. Uygulamanın kullanımı da ücretsiz.

Burdan indirebilirsiniz…

Acture

Acture Telefon ile ilgilenme sürenizi azaltmak için yapılan bir uygulamadır. Telefonunuzu işiniz dışında başka şeyler için kullanmak için sürekli elinize alıyorsanız. Bu uygulamayı kurduğunuzda telefonunuzu her elinize aldığınızda, telefon onu neden kullanmak istediğinizi sorar ve söylemek zorundasınız. Daha sonra, cihazı neden kullanmaya devam ettiğinizi görmek için sizi sorgular. Daha sonra telefonu neden bırakmanız gerektiğiniz ve zamanınız ne için kullandığınızı size hatırlatır. Uygulama ücretsiz ve mükemmel.

Burdan İndirebilirsiniz…

Argent

Argent bir Şifreleme uygulaması ve büyük olanlardan biri olma potansiyeline sahiptir. Teknik olarak bir kripto para cüzdanıdır ve Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum’unuzu takip etmek için kullanabilirsiniz. Kripto Para birimini Apple Pay veya banka kartıyla da satın alabilirsiniz. Ortalamanın üzerinde güvenlik seçenekleri de sunuyor. Daha fazla ödeme yöntemi için bir fikir arıyorsanız bu uygulamaya bir şans verebilirsiniz. Üstelik uygulama ücretsiz…

Burdan İndirebilirsiniz…

Citra Emulator

Citra Emulator, Nintendo 3D için yeni bir emülatördür. Bazı grafik geliştirmelerle birlikte kaydetme ve yükleme durumları gibi olağanüstü emülatör özelliklerine sahiptir. Bu, harici oyun denetleyicileriyle birlikte kamera, mikrofon ve hareket kontrollerini de destekler. Uyumluluk açısından, yüzlerce oyunu destekliyor ve denediklerimizle iyi çalıştı. Pro sürümü, isterseniz koyu bir tema ve bazı ek doku filtreleme ekler. Bu uygulama erken erişim beta aşamasında, bu yüzden hatalar var, ama oldukça güzel görünüyor.

Buradan İndirebilirsiniz…

GameClub

GameClub bir abonelik oyun hizmetidir ve gerçekten çok iyi oyunları size sunuyor. Aylık 4,99 $ ‘a olduğu için biraz pahalı geliyor bize fakat içinde çok fazla premium oyun var ve verdiğiniz ücreti kurtarıyor. Oyunları reklamsız ve uygulama içi satın alma olmadan çevrimdışı oynayabilirsiniz. Oyun listesi henüz o kadar etkileyici değil, ama bazı eski favoriler de dahil olmak üzereçok iyi oyunlar var. Ayrıca zaten sahip olduğunuz oyunlara girebilir ve uygulamayı bir tür kütüphane yöneticisi olarak kullanabilirsiniz.

Buradan İndirebilirsiniz…

Lockscreen Widgets

Lockscreen Uygulamalarınızın eski bir görünümüne geri getirir.Uygulamalarınızı kilit ekranınıza koymanıza izin veren bir kilit ekranı bulunmaktadır. Eski kilit ekranı uygulamaları gibi çok iyi çalışır. Her sayfaya bir uygulama ekleyebilirsiniz. Ardından, uygun gördüğünüz gibi sayfaları yeniden sıralayabilir ve gizlemek için uygulamalara üç parmağınızla dokunabilirsiniz. Karmaşık bir uygulama değildir. Ayrıca biyometrik özellikler ile kilit ekranını açmanızı sağlar. Eski güzel günlere dönmek isteyenler bunu deneyebilir. Uygulama normalde ücretsiz fakat Uygulama içi satın alma veya reklam olmadan kullanmak isterseniz 1.49 dolar vermeniz gerekiyor.

Buradan İndirebilirsiniz…

Microsoft Family Safety

Microsoft Aile Güvenliği bir ebeveyn kontrolü uygulaması. Google Family Link’e benzer, ancak Google hesapları yerine Microsoft hesapları kulanır. Uygulama, Microsoft Edge tarayıcısında web ve arama filtreleri ayarlama, Xbox ve Windows PC’lerde ekran süresi sınırlarını ayarlama ve çocuğunuzun bu platformlardaki işlemlerinin günlük bir özetini alma gibi şeyler yapmanızı sağlar. Mobil kullanım için en iyisi değil, ancak Google Family Link bunu zaten güzel bir şekilde kapsıyor. Google Family Link e Farklı Bir alternatif olabilir.

Buradan İndirebilirsiniz…

Soli Sandbox

Soli Sandbox, Pixel 4 cihazlarındaki Soli yongaları içindir. Uygulama, prototip Soli modüllerini açmanıza ve cihazınızda denemenize olanak tanır. Bu öncelikle test için bir geliştirici cihazdır ve dürüst olmak gerekirse, bu muhtemelen çok daha erken çıkmış olmalıdır. Ancak, varlığı bize Soli çipi için ev veriyor çünkü insanlar sadece birkaç ay kullanacaksa Google’ın böyle bir şey başlatacağını düşünmüyoruz. Her durumda, bir Pixel 4’e sahip olan ve ayrıca bazı Soli prototiplerine erişenler bu uygulamayı biraz oynamak için kullanabilirler.

Buradan İndirebilirsiniz…

Split Apps

Split Apps, çoklu pencere deneyiminin hayranları için bir Android özelleştirme uygulamasıdır. Temel olarak iki uygulama alır ve her ikisini birden bölünmüş ekran modunda açmak için bir kısayol oluşturur. Bu, tüm bu uygulamanın yaptığıdır. Açarsınız, iki uygulama seçersiniz ve uygulama simgeyi ana ekranınızda oluşturur. Tüm uygulamalarda ve oyunlarda yoktur, çünkü bazıları bölünmüş ekran modunda açılamaz. Ayrıca, bazı eski, daha yavaş cihazlar biraz onunla mücadele edebilir. Yine de uygulamalar için çalışması gerekir.

Buradan İndirebilirsiniz…

Wavelet

Wavelet diğerlerinden farklı bir ekolayzır uygulaması. Temel şeylerin çoğunu yapar ve çeşitli hazır ayarlar, dokuz bant ekolayzer, bas güçlendirici, yankı ön ayarı ve hatta bir sanallaştırıcı içerir. Uygulamanın şöhret iddiası, kulaklık bazında kulaklık bazında önceden hesaplanmış 2.400 ön ayarıdır. Diyelim ki bir çift Sennheiser HD 650’ye sahipsiniz. Uygulamanın sesi özellikle bu kulaklıklara göre ayarlamasını söyleyebilir ve her şeyi mümkün olduğunca Harman hedefi olarak almaya çalışır. Bu, ekolayzır türünde farklı bir şey, gerçekten farklı bir şeye ihtiyaç duyan bir tür.

Buradan İndirebilirsiniz…